Rengøringsassistent til BARFOED GROUP i Odense

Barfoed Group søger udekørende rengøringsassistent på Fyn og i Trekantsområdet

Er du god til at gøre rent, og har du mod på at arbejde selvstændigt, så har vi måske den rigtige stilling som rengøringsassistent til dig.

Alle kolleger i Barfoed Group - uanset om vi arbejder i frontlinjen eller i baggrunden - har det fælles mål; ”at levere høj service til vores lejere”.
 

Jobbet som rengøringsassistent i Barfoed Group

Rengøringsopgaverne er hovedsaligt

 

Dine faglige kompetencer

Du kan

 

Dine personlige kompetencer

Du er

 

 

 

Stillingens rammer

Jobbet er en fuldtidsstilling, fordelt over ugen således:

Lønnen følger overenskomsten med Krifa for serviceområdet og udgør pr. 1. marts 2025 150,75 kr. pr. time med et overenskomsttillæg på 4,25 % oveni. Der indgår i lønpakken sundhedssikring, pensionsopsparing, flere rabatordninger og massageordning.

Søg stillingen

Vi forventer opstart 1. september, og vi indkalder løbende til samtaler.

Upload kun dit CV og navngiv det ”Rengøring” og ”dit fulde navn”. Nogle jobportaler skriver som standard, at en ansøgning skal vedhæftes, men det er ikke relevant for os.

Hvis vi har yderligere spørgsmål kontakter vi dig fra telefon 202620** 

 

Barfoed Group

Barfoed Group er en af Danmarks største privatejede ejendomskoncerner. Vi har mere end 100 års erfaring i drift og udvikling af fast ejendom. Vi er en velkonsolideret og visionær virksomhed, der tager et stort lokalt ansvar for at værne om æstetikken i både historiske bygninger og nyopførte bolig- eller erhvervsområder.

Koncernens udvikling er bl.a. skabt på baggrund af stærke visioner, der udfoldes i samarbejde med værdifulde og loyale medarbejdere. Koncernen drives ud fra det gode købmandskab, stabilitet og passionen for kvalitet med det sigte at ejendomsudvikle til nutiden og langt ind i fremtiden.

Du bliver en del af en ejendomskoncern, der ejer mange flotte og velbeliggende ejendomme i hele Danmark, og du kommer til at repræsentere den service og standard, man kan forvente som lejer i koncernens ejendomme, hvor vi er under konstant udvikling.

Læs gerne mere på www.barfoedgroup.dk